+372 507 2423 info@noqq.ee

NOQQ-i keskkonnasõbralikud, kvaliteetsed ja energiasäästlikud lahendused

heat pump

Soojuspump koju või kontorisse

Päikeseenergiaga hübriidkliimaseadmed ja soojuspumbad. Saadaval kolme erineva vôimsusega: 3.5 kW, 5.0 kW ja 7.0 kW

Pool Heater

Soojuspump basseini jaoks

Päikeseenergiaga hübrdiidbasseinisoojendajad
2.4 – 17.0kW (Thermal kW)

NOQQ PÄIKESEENERGIAGA HÜBRIIDSOOJUSPUMBAD KODUDELE, KONTORITELE JA BASSSEINIDELE

Visiooniks on vähendada CO2 eraldumist keskkonnas kasutades säästvaid, puhtaid ja keskkonnasõbralikke tehnoloogijaid, pakkudes laiemale maailmale unikaalseid tooteid, mis kasutavad efektiivselt päikeseenergijat.

NOQQ päikeseenergiaga hübriidkliimaseadmed ja soojuspumbad

Meie päikeseenergiaga hübriidkliimaseadmed ja soojuspumbad on loodud nii kütmiseks kui ka jahutamiseks. Valida saate nii õhk-õhk kui ka õhk-vesi soojuspumpade puhul kolme erineva võimsustaseme vahel: 3,5 kW, 5,0 kW ja 7,0 kW. Need intelligentsed seadmed kasutavad päeva jooksul väga palju tasuta päikeseenergiat maja kütmiseks või jahutamiseks ning lülituvad õhtul automaatselt võrgutoitele.

Üks oluline eelis nendes seadmetes on sisseehitatud invertersüsteem, seetõttu ei ole vaja midagi juurde osta. Kasutajasõbraliku “Plug & Play” disainiga saab lihtsalt seadme ühendada ja kasutama hakata.

Päikeseenergiaga hübriidkliimaseade kasutab päevasel ajal nutikalt ära PV-moodulitest saadava päikeseenergia. Isegi kui päike loojub, ei pea muretsema, sest meie soojuspumbad on väga efektiivsed ka sel juhul. Päikeseenergiata on seadmete efektiivsustase SEER 23, päikeseenergiaga tõuseb efektiivsus tasemeni SEER 35.

NOQQ päikeseenergiaga hübriidkliimaseadmed ja soojuspumbad tagavad olulise energiasäästu võrreldes tavapäraste seadmetega ning ühtlasi saad teha suure panuse keskkonna säästmise ja jätkusuutliku tuleviku suunas.

NOQQ Päikeseenergiaga Hübriidbasseinisoojendajad

Meie uuenduslikud päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajad ei vaja akusid ega ühendamist vooluvõrku. Lihtsalt ühenda päikesepaneelid ning need töötavad hommikuti automaatselt koos alalisvoolupumbaga, et bassein alati soojana püsiks. Päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajad suudavad nii soojendada kui ka jahutada vett ning lülituvad õhtul ise välja.

Välistemperatuurist ja basseini katte olemasolust sõltuvalt kaotab vesi öösel saavutatud soojust, kuid järgmisel päeval taastub see uuesti. Basseinisoojendi võimaldab oluliselt suurendada seda aega, millal saate oma basseini kasutada. Kui kasutate seda koos võrgutoitega, on võimalik bassein soojaks saada ka märksa külmemal ajal.

Basseinisoojendajat on võimalik seadistada päevaste või iganädalaste taimeritega, jälgida elektrivoolutarbimist ja ajalugu. Meie seadmetele loodud WIFI-funktsioon võimaldab kõiki seadmeid mugavalt juhtida ka oma mobiiliga.

Kasuta päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajat, et muuta basseini temperatuur sobivaks ja nautida suplemist siis, kui seda ise soovid.

Küsi konsultatsiooni või pakkumist

Päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajate eelised

  • Päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajad on spetsiaalselt disainitud basseini soojendamiseks ning selle juures ei vaja seade inverterit.
  • Need seadmed suudavad töötada iseseisvalt, lülitudes automaatselt sisse, kui on piisavalt päikeseenergiat, ning välja, kui päikeseenergiat enam pole. Paigaldus ei nõua vajadust ühenduda elektrivõrguga ega liitumistasusid või kooskõlastust elektripakkujaga.
  • “Plug and play” päikesepaneelid ühendatakse otse MC4 päikesepaneelide klemmidega, mis teeb paigalduse kiireks ja lihtsaks. Lisaks kasutavad basseinisoojendajad keskkonnasõbralikku külmainet R32.
  • Harjadeta alalisvoolumootor tagab erakordselt vaikse töö, luues rahuliku ja nauditava basseinielamuse.
  • Kui ühendate hübriidbasseinisoojendaja elektrivõrku, on see võimeline piirama energiakasutust, et hoida energiakulud võimalik väikesed ka pilvistel päevadel.

NOQQ tehniline informatsioon ja abi

Mis on päikeseenergial töötav kliimaseade?

NOQQ on keskendunud päikeseenergiale ning meie meeskonnal on aastatepikkune kogemus selles valdkonnas. Päikeseenergia on meie kirg olnud juba pikka aega ning soovime leida parimaid viise, kuidas seda võimalikult efektiivselt igapäevaelus ära kasutada.

Meie poolt loodud seadmed töötavad päikeseenergial ning nende paigaldus ei vaja tavapärast elektrivõrku ühendamist, liitumistasusid ega kooskõlastusi. Kui aga kasutada hübriidlahendust ning ühendada seade elektrivõrku, suunab meie innovaatiline invertersüsteem päikesest tuleneva elektrienergia otse kliimaseadme tööks, mitte elektrivõrku. Seega ei ole vaja tavapäraseid kooskõlastusi ega liitumistasusid ka hübriidlahenduse kasutamisel.

Päikeseenergiaga hübriidkliimaseadmed ja soojuspumbad

Meie AC/DC-seadmed on saadaval kolmes põhiversioonis: 12k, 18k ja 24k ning samuti pakume hübriidbasseinisoojendajaid suurustega 11k, 15k ja 17k.

Need seadmed töötavad päeval päikeseenergial ning lülituvad õhtul automaatselt ümber võrguvoolule. Lisaks kodudele sobivad need seadmed eriti hästi koolidele või kontoritele, kus on suur päevane energiavajadus.

Hübriidkliimaseade kasutab maksimaalselt ära päikeseenergiat otse PV-moodulitest ja töötab ka elektrivõrku ühendamata.

Isegi kui päike loojub, ei pea muretsema, sest meie soojuspumbad on väga efektiivsed ka sel juhul. Päikeseenergiata on seadmete efektiivsustase SEER 23, päikeseenergiaga tõuseb efektiivsus tasemeni SEER 35.

NOQQ päikeseenergiaga hübriidkliimaseadmed ja soojuspumbad tagavad olulise energiasäästu võrreldes tavapäraste seadmetega ning ühtlasi saad teha suure panuse keskkonna säästmise ja jätkusuutliku tuleviku suunas.

Mis on päikeseenergial töötav kliimaseade?

R32 päikeseenergia konditsioneeri allalaadimised

NOQQ R32 ACDC 12K päikese kliimaseadme spetsifikatsioon

NOQQ R32 ACDC 18K päikese kliimaseadme spetsifikatsioon

NOQQ R32 ACDC 24K päikese kliimaseadme spetsifikatsioon

NOQQ Solar ACDC paigaldusjuhend

NOQQ Solar ACDC kasutusjuhend

Madala temperatuuriga soojuspumba allalaadimised

NOQQ 18K madala temperatuuriga soojuspumba spetsifikatsioon

NOQQ 24K madala temperatuuriga soojuspumba spetsifikatsioon

NOQQ Solar ACDC paigaldusjuhend

NOQQ Solar ACDC kasutusjuhend

 

Basseini soojuspumba B allalaadimised

NOQQ Solar 11K basseini soojuspump B

NOQQ Solar 15K basseini soojuspump B

NOQQ Solar 17K basseini soojuspump B

Konsultatsiooni või hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust

4 + 1 =