NOQQ Energy

pool heat pump

Basseinisoojendid,

Mis Töötavad Päikeseenergial

Päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajad

Päikese soojuspumbaga basseinisoojendid

Päikesesoojuspumbaga basseinisoojendid on ideaalne valik neile, kes teavad basseini käitamise kulusid. Minimaalse jõupingutuse ja piisava automatiseerimisega võib see tehnoloogia teile ja teie perele palju säästa.

Lühidalt, kui kavatsete tootele raha kulutada, siis soovite, et see kestaks; eriti kui see maksab tuhandeid eurosid nagu päikesepaneeli paigaldamine või basseinisoojendus. Päikesepaneelide valimisel küsige kindlasti tõhususe reitingut. Rusikareegel on, et kõike, mis ületab 18%, peetakse heaks, samas kui kõike, mis ületab 20%, loetakse suurepäraseks. Päikesepaneelid peaksid vastu pidama vähemalt 25 aastat. Tavaliselt on see aeg piisav, et nende kulude kokkuhoid õigustaks paneelide ja paigalduse maksumust. Basseinisoojendid järgivad samu põhimõtteid, need peaksid olema tasuvad, teenima teie eesmärke ja olema kasulikud. Meie basseinisoojendid on projekteeritud neid kolme põhimõtet silmas pidades. Võrreldes teiste turul olevate kütteseadmetega on neil madalaimad kasutuskulud ja suurim võimsus.

pool heater
solar energy powered heat pump

Tasuv basseini küttelahendus: Säästke energiakuludelt, kui kasutate päikeseenergiat oma basseini soojendamiseks. Inverterit pole vaja

Nutikad funktsioonid: nautige mugavat seadmehaldust, mis võimaldab teil temperatuuri täielikult kontrollida ja enda järgi paika panna.

Suurenda kinnisvara väärtust: päikeseenergia basseinisoojendusse investeerimine mitte ainult ei paranda teie basseini naudingut, vaid lisab ka teie kinnisvarale väärtust

Keskkonnasõbralik: Aidake kaasa rohelisema tuleviku loomisele, vähendades süsinikdioksiidi heitkoguseid ja toetades säästvaid energiaallikaid.

Päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajad

Päikeseenergial töötavad soojuspump-basseinisoojendajad ei vaja patareisid ega võrku. Lihtsalt ühendage päikesepaneelid. Ideaalis töötab see hommikuti koos alalisvoolupumbaga automaatselt käivituma jättes. Need soojendavad või jahutavad vett ja lülituvad õhtul välja. Soojuskoormus jääb basseini. Sõltuvalt temperatuurist ja sellest, kas basseinil on kate või mitte, kaotab see öösel veidi temperatuuri, mis järgmisel päeval uuesti taastub.

Kui teil on basseinisoojendi, mis suudab basseini aastaringselt tasuta soojendada, on see tohutu kulude kokkuhoid ja pikendab aega, mil te basseini kasutada saate. Kui otsustate kasutada seda koos võrgutoitega, siis kas see võimalus on olemas. WIFI-funktsioon võimaldab täielikku kontrolli, päevaseid ja iganädalasi taimereid, täielikku ülevaadet vahelduv- ja alalisvoolu tarbimisest ning kogu energiatarbimise ajalugu.

solar powered pool heater

Basseini Kütteseade

  • Spetsiaalselt ehitatud DC hübriid päikeseenergial töötav basseinisoojendus, mis on algusest peale ehitatud 100% alalisvoolu jaoks – ilma inverterita.
  • Neis saab seadistada töötama vahelduvvooluvõrgust sõltumatult (Off Grid), lülitudes sisse, kui on piisavalt päikeseenergiat, ning välja, kui päikeseenergiat enam piisavalt ei ole. Paigaldamiseks pole tarvis ühendust võrguga, pole vaja ka kommunaalettevõtte luba.
  • Plug and play paigaldusega päikesepaneelid ühendatakse otse MC4 päikesepaneelide terminalidega.
  • Harjadeta alalisvoolumootor tagab äärmiselt vaikse töötamise.
  • Saab vahelduvvoolu sisendvõimsuse piirata , energiatarbimise minimeerimiseks võrgust rahalise kokkuhoiu eesmärgil.

kõik ühes kohas

Kõik meie seadmed on varustatud WIFI-funktsiooniga, mis võimaldab täielikku kontrolli:

  • Igapäevased ja iganädalased taimerid
  • Täielik ülevaade AC/DC tarbimisest 
  • Kogu tarbitud energia ajalugu
  • Siseseadme juhtimine