NOQQ Energy

Meie Tooted

AC/DC HÜBRIIDKLIIMAKONDITSIONEER

Meie Noqq AC/DC-seadmed on saadaval kolme erineva vôimsusega: 3.5, 5.0 ja 7,0 kw. Need seadmed töötavad päeval päikeseenergial ja lülituvad öösel automaatselt võrgutoitele. Need sobivad ideaalselt elamutele ,koolidele või kontoritele, kus suurem osa nõudlusest on päevasel ajal. Seadmed aitavad säästa kütte pealt ning töötavad tõhusalt ka -22c juures. Hübriid päikeseenergial töötav kliimaseade kasutab päevasel ajal PV-moodulitest saadavat päikeseenergiat maksimaalset. Isegi kui päike üldse ei paista (nt öösel), hoiavad meie ülitõhusad soojuspumbad (SEER 23 tasemega ilma päikeseenergiata ja SEER 35 koos päikeseenergiaga) teiele mugavat temperatuuri ja säästavad raha, kasutades palju vähem elektrit kui tavaline sama võimsusega kliimaseade või soojuspump.

pool heater

Päikeseenergial Töötavad Soojuspump-Basseinisoojendajad

Päikeseenergial töötavad soojuspump-basseinisoojendajad ei vaja patareisid ega võrku. Lihtsalt ühendage päikesepaneelid. Ideaalis töötab see hommikuti koos alalisvoolupumbaga automaatselt käivituma jättes. Need soojendavad või jahutavad vett ja lülituvad õhtul välja. Soojuskoormus jääb basseini. Sõltuvalt temperatuurist ja sellest, kas basseinil on kate või mitte, kaotab see öösel veidi temperatuuri, mis järgmisel päeval uuesti taastub. Kui teil on basseinisoojendi, mis suudab basseini aastaringselt tasuta soojendada, on see tohutu kulude kokkuhoid ja pikendab aega, mil te basseini kasutada saate. Kui otsustate kasutada seda koos võrgutoitega, siis kas see võimalus on olemas. WIFI-funktsioon võimaldab täielikku kontrolli, päevaseid ja iganädalasi taimereid, täielikku ülevaadet vahelduv- ja alalisvoolu tarbimisest ning kogu energiatarbimise ajalugu.

Kõige tavalisem SEER 14 kliimaseade Võrreldes meie Seer 35

Kõige tavalisem SEER 14 süsteem
Meie SEER 35 süsteem
73%

Meie süsteemid on üle 70% energiasäästlikumad kui praegu turul müüdavad SEER 14 seadmed.


Miks peaksite päikeseelektriküttest ja -jahutusest hoolima? Just selle pärast.

 

Tänapäeval on vähem kui kolmandikul maailma majapidamistest kliimaseade. Sellistes riikides nagu Ameerika Ühendriigid ja Jaapan on enam kui 90% majapidamistest kliimaseade,
võrreldes vaid 8 protsendiga 2,8 miljardist inimesest, kes elavad maailma kõige kuumemates ja külmemates osades.

See probleem on eriti tundlik kõige kiiremini kasvavates riikides, kus kõige suurem kasv toimub kuumades riikides – kus vahelduvvoolu osakaal elektrienergia tippkoormuses võib 2050. aastal ulatuda 45%-ni, võrreldes tänase 10%-ga, kui midagi ette ei võeta. See nõuab suuri investeeringuid uutesse elektrijaamadesse, et rahuldada tippvõimsuse nõudlust.

"Jahutuse kõrgemate efektiivsusstandardite kehtestamine on üks lihtsamaid samme, mida valitsused saavad teha, et vähendada vajadust uute elektrijaamade järele ning võimaldada neil samal ajal vähendada heitkoguseid ja kulusid," ütles. Dr Birol.

Ja meie NOQQ-s tegime just seda. Seadsime kõrgema efektiivsusstandardi.

Sellepärast NOQQ hoolib

NOQQ taga oleval meeskonnal on aastatepikkune kogemus päikeseenergia vallas. Päikeseenergia on olnud meie kirg juba aastaid, sest oleme soovinud ühiselt vähendada ökoloogilist jalajälge ja seeläbi tagada meie tulevastele põlvedele planeet Maa jätkusuutlikkuse.

Oleme oma töös sageli kokku puutunud olukorraga, kus paljud kliendid tahaksid ka oma kodust energiatarbimist kompenseerida taastuvenergia lahendustega, kuid on sageli kohkunud elektrivõrgu omanike bürokraatia ja kallite liitumistasude pärast.
See on peamine põhjus, miks NOQQ meeskond on investeerinud 3 aastat täiesti uue põlvkonna kütte- ja jahutuslahenduste väljatöötamisse.
Meie seadmed töötavad päikeseenergial, kuid paigaldus ei nõua elektrivõrgu omanike kooskõlastusi ega nõua liitumistasusid, sest meie seadmetesse ehitatud invertersüsteem ei anna energiat võrku tagasi.
Lihtsalt paigaldage ja säästke nii oma raha kui ka planeeti ennast.

NOQQ uue põlvkonna kütte- ja jahutuslahendused muudavad meie klientide jaoks lihtsaks, kiireks ja soodsaks panuse oma ökoloogilise jalajälje vähendamisesse.

Mis asi on SEER?

Esiteks põhitõed. SEER Tähistab hooajalist energiatõhususe suhet. See on õhukonditsioneeri jahutusvõimsuse suhe tavalisel jahutushooajal, jagatud energiatarbimisega vatt-tundides. Seda võib nimetada ka hooajaliseks energiatõhususe reitinguks. Kõrgem SEER reiting tagab teatud tingimustes suurema energiatõhususe. Kliimaseadmete minimaalne standardne SEER on 13, kuigi enamiku kaasaegsete kliimaseadmete SEER on vahemikus 13 kuni 21. Maagilist SEER-i numbrit pole. Kõik üle 13 on suurepärane. Sest kui teil on vana 8 SEER süsteem ja asendate selle 16 SEER seadmega, võite oluliselt vähendada oma kodu jahutamise kulusid.

100% Päikesel

Kui päike toodab kompressori nõuetele vastavalt vähemalt minimaalse vajaliku energia, töötab konditsioneer ainult päikeseenergia abil ning võrgu ühendus pole vajalik. 100% energiat säästev

Pilvine ilm

Kui päike on nõrk, näiteks hommikul või pilvisel päeval seab kliimaseade prioriteediks päikeseenergia kasutamise ja puudujäägi võtab võrgust

Päikest Pole

Päikese puudumisel kasutab kliimaseade elektrit elektrivõrgust ja töötab samal põhimõttel edasi

kõik ühes kohas

Kõik meie seadmed on varustatud WIFI-funktsiooniga, mis võimaldab täielikku kontrolli:

  • Igapäevased ja iganädalased taimerid
  • Täielik ülevaade AC/DC tarbimisest 
  • Kogu tarbitud energia ajalugu
  • Siseseadme juhtimine