NOQQ Energy

Meie tooted

PÄIKESEENERGIAGA HÜBRIIDKLIIMASEADMED JA SOOJUSPUMBAD

NOQQ päikeseenergiaga hübriidkliimaseadmed ja soojuspumbad on loodud nii kütmiseks kui ka jahutamiseks. Valida saate nii õhk-õhk kui ka õhk-vesi soojuspumpade puhul kolme erineva võimsustaseme vahel: 3,5 kW, 5,0 kW ja 7,0 kW. Need nutikad seadmed töötavad päeval päikesepaneelidelt saadaval päikeseenergial, lülitudes õhtul automaatselt ümber võrguenergiale. Lisaks energiatõhusale jahutamisele on ka nende seadmete kütmisvõimekus väga kõrgel tasemel, töötades efektiivselt isegi väga madalatel temperatuuridel.

pool heater

Päikeseenergiaga hübrdiidbasseinisoojendajad

Meie uuenduslikud päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajad ei vaja akusid ega ühendamist vooluvõrku. Lihtsalt ühenda päikesepaneelid ja seade soojendab või vajadusel ka jahutab vett. See nutikas seade pikendab oluliselt aega, mil saad basseini nautida. Kui seade ühendada vooluvõrku, saab basseini soojendada ka külmal ajal. Meie seadmetele loodud WIFI-funktsioon võimaldab kõiki seadmeid mugavalt juhtida ka oma mobiiliga. Kasuta päikeseenergiaga hübriidbasseinisoojendajat, et muuta basseini temperatuur sobivaks ja nautida suplemist siis, kui seda ise soovid.

Kõige tavalisem uus SEER 14 kliimaseade, võrreldes meie SEER 35 seadmetega

Kõige tavalisem uus SEER 14 kliimaseade
Meie SEER 35 kliimaseade
73%

Meie süsteemid on üle 70% energiasäästlikumad kui praegu turul müüdavad SEER 14 seadmed.

 


NOQQ on spetsialiseerunud päikeseenergiale

 

NOQQ on keskendunud päikeseenergiale ning meie meeskonnal on aastatepikkune kogemus selles valdkonnas. Päikeseenergia on meie kirg olnud juba pikka aega ning soovime leida parimaid viise, kuidas seda võimalikult efektiivselt igapäevaelus ära kasutada.

Meie poolt loodud seadmed töötavad päikeseenergial ning nende paigaldus ei vaja tavapärast elektrivõrku ühendamist, liitumistasusid ega kooskõlastusi. Kui aga kasutada hübriidlahendust ning ühendada seade elektrivõrku, suunab meie innovaatiline invertersüsteem päikesest tuleneva elektrienergia otse kliimaseadme tööks, mitte elektrivõrku. Seega ei ole vaja tavapäraseid kooskõlastusi ega liitumistasusid ka hübriidlahenduse kasutamisel.

kõik ühes kohas

Kõik meie seadmed on varustatud WIFI-funktsiooniga, mis võimaldab täielikku kontrolli:

  • Igapäevased ja iganädalased taimerid
  • Täielik ülevaade AC/DC tarbimisest 
  • Kogu tarbitud energia ajalugu
  • Siseseadme juhtimine